Заходи

В наш час через глобальний вплив COVID-19 діти все більше часу проводять в Інтернеті. Але за відсутності знань щодо безпечної поведінки в соціальних мережах, розваги можуть призвести до жахливих наслідків. Так, одними з розваг серед підлітків стали Інтернет-флешмоби. Саме тому в 9-Б класі відбулася етична бесіда на тему "Небезпечні флешмоби в соціальних мережах". Соціальний педагог розповіла про загрозу, що несуть у собі соціальні Інтернет-мережі, про виявлення у соціальних мережах небезпечних спільнот, адміністратори яких маніпулюють дітьми та схиляють їх до виконання смертельно небезпечних завдань. Під час бесіди учні обговорили найбільш небезпечні флешмоби, переглянули навчальне відео з якого дізналися, чому підлітки інколи йдуть на необдумані вчинки та чи можна уникнути негативного впливу соціальних мереж, без яких люди не уявляють сучасний світ.
Соціальний педагог Паненко А.І.1 грудня відзначається Всесвітній День боротьби зі СНІДом, і саме сьогодні із учнями 6-А класу була проведена бесіда на тему "Твоє життя - твій вибір". Учні обговорювали відмінність між СНІДом та ВІЛом, дізналися про шляхи передачі та способи запобігання інфікування. Під час бесіди наголосили, що кожна людина повинна дбати про своє здоров'я та берегти його. Усі учні мали можливість отримати червону стрічку, яка є символом солідарності із Віл-позитивними та хворими на СНІД людьми.В наш час соціальними мережами користується кожен третій мешканець планети. Висока популярність соціальних мереж пов’язана з тим, що вони допомагають нам реалізувати природну потребу в соціалізації та самовираженні. Обмін повідомленнями і думками, публікаціями фото та картинок, дискусії у коментарях та «вподобання» формують для нас позитивні емоції. Та, крім позитивних сторін соціальних мереж, є багато загроз, які вони становлять. Особливо небезпечними вони можуть стати для дітей.
Саме тому, 26 листопада в 5-х класах відбулося заняття з елементами тренінгу на тему "Безпечні соціальні мережі". Під час заняття школярі формували правила групи, пригадували, що називають соціальними мережами та які соціальні мережі їм відомі або якими користуються. Також переглянули презентацію і проаналізували, якими соціальними мережами можна користуватися, а які є небезпечними.
В кінці заняття кожен пообіцяв дотримуватися гігієни користування соціальними мережами.

Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутнього. Саме майбутнього, тому що від правильності обраної дороги зараз залежить багато в чому те, як складеться життя потім. Професія визначить у майбутньому соціальний статус, і затребуваність у житті, і навіть рівень матеріального добробуту. Причому іноді питання стоїть не куди піти вчитися, а яку освіту варто здобувати взагалі.

Саме тому в тиждень професійної освіти, учні 9-х класів Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 6 під керівництвом соціального педагога Паненко А.І. мали можливість відвідати ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» у рамках дня «Відкритих дверей».

Майбутні випускники мали можливість ознайомитись із переліком професій та спеціальностей, які тут можна здобути, побачити кабінети та необхідне оснащення, де проходять заняття, відвідати різноманітні локації за такими галузевими напрямками, як: залізничний транспорт, сільське господарство, будівництво, громадське харчування 

Також учні брали участь у різноманітних майстер-класах, від яких отримали купу емоцій.

Велике враження справив музей закладу, в якому школярі побачили обладнання різних часів, точні копії паровозів, прапорці регулювальників, рації, форми залізничників.

Велика вдячність адміністрації та колективу викладачів ліцею за цікаву екскурсію та приємне відношення.


     Щорічно в третій четвер листопада відзначається Міжнародний День відмови від паління. 18 листопада соціально-психологічною службою було проведено виховну бесіду в 10 і 11 класі щодо цієї нагоди, під час якої учні долучилися до акції "Міняй цигарку на цукерку!". Також переглянули соціальний відеоролик щодо наслідків, які спричиняє паління.

Школярі стверджують, що вони мають право на життя і здоров'я, тому вони обирають здоровий спосіб життя, в якому немає місця шкідливим звичкам, а саме тютюнопалінню.
У рамках відзначення Міжнародного  дня толерантності,  який відзначається 16 листопада, соціально-психологічна служба провела інтерактивний квест, під час якого  школярі пригадували правила толерантного спілкування, вказували риси толерантної людини, а також був проведений міні-флешмоб "Дерево толерантності ", де всі учасники мали змогу висловитись на тему толерантності.
Немає коментарів:

Дописати коментар

ПОРАДИ БАТЬКАМ